Çok ucuz fiyatlarla Amasya Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz bazı bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Erzurum’a günde en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma dahilinde 6  saat 30 dakika sürmektedir.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Erzurum uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Erzurum’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Erzurum uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Erzurum uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Erzurum Uçak Bileti
Amasya Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan ilimiz Erzurum hem doğal hem de tarihi yerleri ile dikkatleri çeken, yerli yabancı turistlerin gezmekten ve yeni yerleri keşfetmekten keyif aldığı bir ilimiz. Erzurum’a seyahatinizde ilk olarak Palandöken ‘i görmek isteyebilirsiniz. Kış turizmi meraklıları için Palandöken Kayak Merkezi oldukça keyif verici olacaktır. Ayrıca tesislerin de olduğunu burada yeme içme gibi servislerin de bulunduğunu belirtelim. Erzurum Kalesi şehrin simgelerinden olmakla beraber 2000 metre yükseklikteki bir tepenin üzerine kurulmuş. 5. yüzyılda Roma döneminde yaptırılmış olan kale hale ihtişamını korumakta. Daha sonradan Türkler tarafından kışla olarak kullanılan kalenin iç kısımları hayli ilginç, görmek isteyebilirsiniz.

Tarihi başka bir yapı olan Üç Kümbetler, sekizgen gövdeli yapıda olmakla beraber kesme taştan yapılmış. Üzeri kubbeli olan yapı iki renkte kesme taş ürünü. Orta Asya kavimlerinde görülen figürleri barındırıyor ve turistlerin ilgisini çeken bir eser olarak öne çıkıyor. Erzurum’da bulunan bir diğer önemli tarihi yapı Çobandere Köprüsü’dür. Veziri Salduzlu Emir Çoban Noyin tarafından 1297-1298 yılları arasında yaptırılmış olan köprü Aras Nehri üzerindedir.

Amasya Erzurum Uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Erzurum’a ya da Erzurum’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla bulunabiliyor.