Çok ucuz fiyatlarla Sinop Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Adana’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Sinop Adana uçak bileti al!

Sizde Sinop’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Sinop Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Adana Uçak Bileti
Sinop Adana Uçak Bileti

Çukurca Bölgesinin en güzel şehirleri arasında kendini gösteren Adana, geçmişten günümüze kadar süregelen tarihi boyunca farklı süreçler geçirdi. Kültürel ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan kent, yıllar boyunca çeşitli uygarlıkların egemenliği altına girmesi ile adından sıklıkla söz ettirir. Roma ve Osmanlı dönemlerinin pek çok kalıcı miraslarına ev sahipliği yapan Adana, tarihi ve turistik yerler bakımından oldukça ünlüdür.

Kozan ilçesine 22 kilometre uzaklıkta olan Anavarza Antik Kenti, milattan önce 9. yüzyılda Asurlular tarafından inşa edildi. Şehrin antik dönemlerine ait yerleşimlerden olan Anavarza, özellikle Roma döneminde çeşitli aktivitelere sahne olması ile eğlenceli bir görünüme sahiptir.  Şehrin tarihsel bütünlüğünü ortaya çıkaran yerleşim sonraki dönemlerde Bizanslıların eline geçti. Ramazanoğulları döneminde 14. yüzyılda Türklerin hakimiyeti altına giren bölge bugün özellikle tarihseverlerin vazgeçilmez adreslerinden biridir.

Geç Roma dönemine ait olan Adana Kalesi yıllar boyunca şehrin önemli bir yönetim merkezi olarak kendini gösterdi. Bugün tarihsel pek çok olaya tanıklık eden kale, görkemli hali ile dikkatleri üzerine çeker.

Sinop Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sinop Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.