Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Sinop’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Sinop uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Sinop Uçak Bileti
Gaziantep Sinop Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski şehirlerinden biri olan Sinop, Boztepe Burnu üzerine kuruludur. Yemyeşil bir doğası olan kentin çevresi deniz ile çevrilir. Muhteşem tabiat manzaralarına ev sahipliği yapan yerleşim yeri, geçmişten beri coğrafi konumu itibarıyla tercih konusu oldu. Şelaleleri, gölleri ve muazzam güzellikteki burunları ile göz kamaştıran kent, oldukça keyifli bir seyahat anlayışı sunar.

4000 yıl öncesine yani Gaskalılar dönemine kadar dayanan Sinop Kapalı Cezaevi, yapımının ilk dönemlerinde kale olarak kullanıldı. Grek, Pontus, Selçuklu, Osmanlı, Bizans ve Roma döneminin eşsiz mimarisini sergileyen yapı, birçok medeniyet tarafından aktif olarak kullanılması ile ünlüdür. 3 tarafı da denizle çevrili olan Sinop Cezaevi, Türkiye’nin Alkatraz’ı olarak bilinir. Aynı zamanda cezaevi, hizmete açık olduğu zamanlarda pek çok Türk düşünür, şair, ressam ve siyasetçinin de ceza alıp yattığı yerdir.

M. S. 660 yılında Romalılar tarafından imparatorluk hamamı olarak inşa edilen Sinop Balatlar Kilisesi, bölgenin en eski yapıları arasındadır. Yapının 4. yüzyılda Bizanslılar tarafından kiliseye çevrildiği bilinir. Çeşitli devletler tarafından farklı amaçlar ile kullanılan Balatlar Kilisesi, Sinop’un görülmesi gereken değerlerinden biridir.

Gaziantep Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı