Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Adana’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Adana uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Adana Uçak Bileti
Erzurum Adana Uçak Bileti

Çeşitli medeniyetlerin hüküm sürdüğü Adana, günümüzde kendine has kültürü ile ülkemizde dikkat çeken şehirlerden biridir. Akdeniz şehri olan Adana, her mevsim ılıman bir iklime sahip olması neticesinde yılın dört mevsimi de gezmeye elverişlidir. Nefis damak zevki ile gurmelerinde sıklıkla ziyaret ettiği şehir, gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar.

Dünyanın araç trafiğine açık en eski köprüsü olma özelliğine sahip olan Adana Taş Köprü, asırlardır şehrin en eski yapısı olarak varlığını korur. Şehrin en güzel manzaralarından birini oluşturan köprünün üzerinde farklı medeniyetlere ait izler görülür. Türkiye’nin en büyük saat kulesi olma unvanını elinde bulunduran Adana Saat Kulesi, 32 metre yüksekliğe sahiptir.

Halk arasında ‘Alman Köprüsü’ olarak bilinen Varda Köprüsü, muhteşem güzelliği ile James Bond filmlerine sahne olması ile dünya tarafından tanınır. Yalnızca Adana’nın değil, ülkemizinde en güzel yapıları arasında yer alan Varda Köprü, heybetli görüntüsü ile görenleri büyüler.

Ülkemizin en ünlü festivallerinden biri olan Altın Koza Film Festivali’ne ev sahipliği yapan Adana, şehrin pek çok yerinde bulunan sergi ve tiyatro sahneleri ile sanat faaliyetlerine e yer veren kültürel bir şehirdir.

Erzurum Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Adana  uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı