Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Adana’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 55 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Adana uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Adana Uçak Bileti
Kocaeli Adana Uçak Bileti

Kebapseverlerin Türkiye’deki adresi olan Adana; yalnız kendine has etnik tarzı, kültürü, mutfağı ve eğlenceli insanları ile ayrı bir havaya sahiptir. Yemyeşil bir doğaya ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda yayla turizminin de aktif olarak yaşandığı yerdir. Tarihin pek çok dönemine tanıklık eden Adana gerek şehir merkezinde, gerekse çevresindeki yapıları ile oldukça önemli bir değere sahiptir.

Şehrin en ilgi çekici yapılarından biri olan Varda Köprüsü, Alpler’i andıran yapısı ile büyük beğeni toplar. Sarp kayalıklar ve derin bir vadi manzarasına karşı kurulan köprü bir Alman mimarisi olmasından dolayı ‘Alman Köprüsü’ olarak da bilinir. Yıllar boyunca çeşitli dizi ve filmlerde görüntüsü geçen köprü özellikle James Bond filminin bazı sahnelerinde yer alması ile birlikte dünya çapında adını duyurdu.

Seyhan Nehrinin kenarındaki Sabancı Merkez Cami Adana’nın en önemli tarihsel simgelerinden biridir. Uzun bir dönem boyunca Türkiye’nin en büyük camisi olarak bilinen yapı, 6 minaresi ve devasa kubbeleri ile İslam aleminde önemli bir yere sahiptir.

Kocaeli Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.