Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Sinop uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Kayseri Sinop Uçak Bileti
Kayseri Sinop Uçak Bileti

Tamamen bir ada üzerine kurulu olan Sinop Boztepe üzerinde yer alır. Dört bir yanı doğanın en güzel renkleri ile bütünleşen şehir, yemyeşil ve huzur veren tabiatı ile görenleri kendine aşık eder. El değmemiş koyları ve muhteşem güzellikteki bitki örtüsü ile bambaşka bir atmosfere kapılarını açan şehir, aynı zamanda tarihsel ve kültürel dokusu ile de gezginlerini kendine hayran bırakır.

Güzel duruşu ve ihtişamı ile tarih boyunca birçok medeniyete kapılarını açan Sinop Kalesi, günümüze kadar tüm orijinalliği ile ulaştı. Şehir merkezinde yer alan kale, şehrin en önemli tarihsel simgelerinden biridir. Göçmenler şehri olan Sinop’ta pek çok yapı asırlar önce kente yerleşen göçmenler tarafından inşa edilmesi ile ünlüdür. Sinop Kalesi de bunun en iyi örneklerinden birini teşkil eder. 6 kapısı bulunan yapı uzun dönem önce kentin savunmasında önemli rol oynaması ile bilinir. İç ve dış kale olmak üzere iki ayrı bölüme sahip olan yapı; Bizans, Roma ve Selçuklu dönemine ait izler barındırır.

Kayseri Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.