Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan Sinop’a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 35 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Sinop uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

İstanbul Sinop Uçak Bileti
İstanbul Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan Sinop, yarımada şeklindeki coğrafi yapısı ile oldukça ilgi çekicidir. Ülkemizin en kuzey noktasını oluşturan şehir, birbirinden güzel tabiat manzaraları ile görenleri kendine hayran bırakır. Şehir doğal güzelliğinin yanı sıra milattan önceki dönemlere dayanan geçmişi neticesinde dört bir yanı bilhassa koloniler tarafından inşa edilen yapılar ile çevrilidir. Nüfusunun büyük bir çoğunluğu göçmenlerin oluşturduğu Sinop, aynı zamanda Türkiye’de yaşanılabilir en huzurlu kentlerin başında gelir.

M. Ö. 8. yüzyılda şehre yerleşip koloni kuran göçmenler tarafından yapıldığı tahmin edilen Sinop Kalesi yıllar sonra Kimmer saldırıları sonucunda yıkılıp, bölgede uzun süre hakimiyet süren Pontus Rum Devleti döneminde ise yeniden onarılarak günümüzdeki haline getirildi. Kale günümüzde kadar Romalılar, Bizanslar ve Selçuklular tarafından önemli bir liman kenti olarak kullanılması sonucu oldukça büyük bir değere sahiptir. Zaman içinde restorasyon döneminden geçirilen eser, kentin tarihsel simgelerinden birini ifade eder.

Türkiye’nin en huzurlu topraklarından biri olan Hamsilos Koyunun bir tarafı alabildiğince deniz, diğer tarafı ise uçsuz bucaksız bir ormandır. Doğa ile iç içe olma şansı sunan Hamsilos Koyu, çevre düzenlemesi sonucunda günümüzde turizme kazandırılan önemli bir bölgedir.

İstanbul Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.