Çok ucuz fiyatlarla Adana Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Adana’dan Kastamonu’ya her gün en az 4 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma dahil 15  saat 10 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Kastamonu uçak bileti al!

Siz de Adana‘dan Kastamonu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Adana Kastamonu uçak bileti satın alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti bulmak web sitemizde çok kolay!

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Adana Kastamonu Uçak Bileti
Adana Kastamonu Uçak Bileti

Tarihi ve doğal alanları ile Karadeniz’in güzide illerinden birisi olan Kastamonu‘da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Şehir ile özdeşlemiş olan Kastamonu Kalesi ilk durağınız olabilir. Geçmişi 12. yüzyıla dayanan kale son dönem Bizans mimari yapısına iyi bir örnek. Kastamonu Saat Kulesi ise şehrin merkezinde bulunuyor. 13 metre uzunluğunda olan kule 1885 yılında yapılmış. Günümüze kadar gelmiş olan bu kule şehrin bir başka sembolü. M.Ö. 7 yüzyılda açık hava tapınağı olarak inşa edilmiş olan Evkaya Mezarları ise hayli ilginçtir. Toplamda 8 mezarın olduğu bu alan turistlerin ilgisini çekmekte.

Kastamonu ayrıca tarihi evleri ile de meşhurdur. Öyle ki yapılış tarzı kullanılan malzeme Kastamonu evlerini diğer evlerden ayıran önemli unsurlar. Evler geçmişten günümüze nostaljik bir değere sahip. İnebolu ve Taşköprü’de bu evlere sıklıkla rastlayabilirsiniz. Taşköprü ilçesinde bulunan Pompeipolis Antik Kenti M.Ö. 65-64 yıllarında yapılmış. Roma döneminde yapılan bu antik kentin kalıntılarını günümüzde hala görebilirsiniz. Küre Dağı Milli Parkı ise geniş bir alana yayılmış içerisinde şelale, kanyon ve mağaralar bulunuyor. Bu milli parka girdiğinizde kendinize oldukça uzun bir zaman ayırmanız gerekecek çünkü detaylı gezmek isterseniz görülecek hayli çok yeri olduğunu hatırlatalım.

Adana Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, SunExpress hava yolu şirketlerinin Kastamonu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. SunExpress uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Kastamonu’ya ya da Kastamonu’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla bulunuyor.