Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Konya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Konya uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Konya Uçak Bileti
Erzurum Konya Uçak Bileti

Yıllar boyunca Türklere başkentlik yapan Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük şehridir. Bozkır bir toprağa sahip olan kent, ülkemizde inanç turizminin oldukça yoğun olduğu illerden biridir. Tipik bir Anadolu kenti olması ile birlikte bulunduğu topraklarında en eski şehirleri arasında yerini alır. Oldukça geniş bir düzlüğe kurulu olan Konya, gezilmeye değer bir turizm rotası sunar.

Konya’da ilk görülmesi gereken yerlerin başında Mevlana Celaleddin Rumi’nin türbesi gelir. 1274 yılında kurulan türbe, ‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel” sözleri ile millet ve din fark etmeksizin tüm insanlığa kucak açar. Şeb-i Arus kutlamaları döneminde yoğunluğun daha da arttığı mekan, dört mevsim boyunca yerli ve yabancı ziyaretçi akınına uğrar.

Anadolu Selçukluların en önemli şehri olan Konya, döneminde pek çok önemli mimarisine ev sahipliği yapar. Selçuklu ilçesinde bulunan İnce Minareli Medrese, Selçuklu dönemi mimarisini iç ve dış avlusunda yansıtan eserlerden biridir. Şehrin önemli ibadet mekanları arasında yer alan medrese, Taş ve Ahşap Eserleri Müzesi’ne ev sahipliği yapar.

Erzurum Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı