Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Konya uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Konya Uçak Bileti
Kastamonu Konya Uçak Bileti

Ülkemizin inanç turizmi bölgelerinden olan Konya, yüz ölçümü olarak Türkiye’nin en geniş topraklarına sahiptir. Anadolu kentleri arasında köklü geçmişi ile dikkat çeken Konya, pek çok medeniyeti konuk etmesi ile tarihi bir atmosfere sahiptir. Doğal güzelliği ile de adından söz ettiren il, aynı zamanda kaplıca turizminin de yoğun olduğu bölgelerden biridir.

Şehirde ilk gidilmesi gereken yer yarattığı hoşgörü felsefi ile tüm dünyaya sözlerini ve iyimserliğini ulaştıran Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabridir. 1926 yılında ziyarete açılan Mevlana Türbesi, günümüzde dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akımına uğrar.

Dünyanın en tuzlu ikinci gölü olan Tuz Gölü, şehrin en dikkat çekici doğal kaynaklarının başında gelir. Türkiye’de tuz ihtiyacının %70’ini karşılayan bölge, 50 santimin altında bir derinliğe sahiptir. Önemli bir kuş gözlem alanı olan Tuz Gölü, aynı zamanda ülkemizde değerli endemik böcek türlerinin ve faunanın yoğun olduğu noktadır. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde yer bulan Tuz Gölü, yaz ve kış olmak üzere apayrı büyüleyici güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakır.

Kastamonu Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.