2000 yılından günümüze kadar hizmet veren Konya Havalimanı‘nın Askeri uçuşlar için inşa edilen 3. Hava Jet Üs Komutanlığı’na ait havalimanına eklenen tesisleri bulunmaktadır. Bununla beraber sivil havacılığa kapılarını açmıştır. TatilCity.NET Konya Havalimanı uçak bileti de bulur. Konya”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti arama sistemimizi kullanabilir.

Konya Havalimanı Uçak Bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Konya Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip kenti Konya, M.Ö 7000’li yıllardan başlayarak günümüze dek pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığından tarihi önemli bir dokuya sahiptir. Konya’da bulunan tarihi Çatalhöyük, UNESCO tarafından koruma altına alınan ve en eski ve en gelişmiş insan yerleşimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Roma, Hitit, Selçuklu gibi farklı medeniyetler ve beyliklere ev sahipliği yapan şehir bu manada gezip görme açısından büyük zenginlik taşımaktadır.

Konya Havalimanı Ulaşım

Konya Havalimanı Uçak Bileti
Konya Havalimanı Uçak Bileti

Havalimanı’na indiğiniz anda araç kiralama firmaları gözünüze çarpacaktır. Buradan arzu ettiğiniz bir aracı kiralayıp istediğiniz yere gidebilirsiniz. Konya Havalimanı‘nda 520 araç kapasiteli bir otopark bulunmaktadır. Özel araçları ile gelenler düşünülerek geniş bir şekilde dizayn edilen bu otoparkı yolcular rahatlıkla kullanabilirler.

Konya Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Konya Havalimanı uçak bileti alanlara ulaşım bilgileri verelim. Tesise gidecekler için otogar ve şehir merkezinden pek çok alternatif bulunmaktadır. Aynı şekilde havaalanından şehir merkeze ya da otogara gidecekler içi de bu alternatifler mevcuttur. Konya Havalimanında yolcular için kullanımı rahat pek çok alternatif ulaşım aracı bulunmaktadır.

Konya Havalimanı, Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunmaktadır. Buradan şehir merkezine ya da otogara otobüs, taksi  ya da araç kiralama yöntemleri ile rahatlıkla gidebilirsiniz. Bunun haricinde HAVAŞ gibi servis otobüsleri de mevcuttur. Ancak uçağınız inmeden önce HAVAŞ servislerinin saatlerine bakmanız ve durağını öğrenerek gitmeniz zaman tasarrufu açısından tavsiye edilir. Konya Havalimanı’ndan istediğiniz bir lokasyona gitmek için pek çok alternatif sizleri bekliyor olacak. Bu sebeple transfer konusunda herhangi bir sıkıntıya düşmeniz mümkün olmayacaktır.

Ucuz Konya Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Konya Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Konya’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Konya Havalimanı uçak bileti rahat bir şekilde bulabilir.

Konya Havalimanı Konumu

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]