Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Adıyaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Adıyaman Uçak Bileti
Erzurum Adıyaman Uçak Bileti

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Adıyaman, 40.000 yıl öncesine dayanan tarihi ile Türkiye’nin yerleşim açısından en eski kentlerinden biridir. Helenistik ve Roma dönemlerinde hem yerleşim, hem de savunma amacı ile uzun yıllar kullanılan Adıyaman’da Neolotik ve Kalkilitik çağlara ait pek çok eser bulunur. Hitit Kommagene Krallığına da ev sahipliği yapan şehir, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan tarihi alanları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

1987 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanan Nemrut Dağı, ülkemizin en büyük miraslarından biridir. 2150 metre zirveye sahip olan Nemrut Dağı Kahta ilçesinde yer alır. Özellikle Helenistik dönemde yıllar boyunca kutsal merkez olarak kullanılan Nemrut Dağı, anıtsal heykelleri, tanrılara minnet duyulmak üzere yapılan mezarları ve duruşu ile cezbedici bir görünüme sahiptir.

Arsameia Antik Kenti, eski Kahta Kalesinin karşısında bulunur. M. Ö. 2. yüzyılda Kommagene Kralı Arsemez tarafından kurulan heybetli yapı, içinde farklı medeniyetlere ait çok sayıda heykel ve tünel barındırır. Anadolu’daki en eski Grekçe yazılı kitabeye sahip bölge, Adıyaman’a 60 kilometre uzaklıkta yer alır.

Erzurum Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı