Çok ucuz fiyatlarla  Diyarbakır Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır‘dan Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Bursa uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Bursa Uçak Bileti
Diyarbakır Bursa Uçak Bileti

Ülkemizin en düzenli ve huzurlu şehirlerden biri olan Bursa, yaşanabilir şehirler sıralamasında en üstlerde yer alır. Türkiye’nin en zengin geçmişine sahip şehirlerinden biri olan Bursa, tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor. 1326 yılında Orhan bey tarafından fethedilen kent, Osmanlı Devletinin de ilk başkenti olma unvanını elinde bulunduruyor. Osmanlının en güzel eserlerine de ev sahipliği yapan Bursa, yapısı bozulmayan ender güzellikteki köyleri ile görenleri cezbediyor.

Evliya Çelebi’nin de Bursa’nın Ayasofya’sı olarak nitelendirdiği Ulu Cami, ülkemizdeki en önemli inanç merkezlerinden biridir. Dört mevsim boyunca yerli ve yabancı çok sayıda turistin ziyaret ettiği Ulu Cami, Yıldırım Bayezid tarafından 1399 yılında inşa ettirildi. Çok ayaklı cami tasarımın ülkemizdeki en iyi örneklerinden biri olan Ulu Cami, oyma sanatının ise ustalıkla işlendiği nadide eserlerden biridir.

Hanları ile ünlü olan Bursa, Osmanlı döneminden kalma pek çok yapıya sahiptir. Koza Han, Pirinç Hanı, Eski İpek Hanı, Kapan Hanı, Emir Hanı, Fidan Hanı ve Geyve Hanı şehirdeki en ünlü hanlardır. Büyük bir avluya sahip olan bu yapılar Bursa’nın insan manzaraları eşliğinde çay ve simit keyfinin doyumsuz olduğu yerlerdir. Bursa’ya özgü ipek çarşaflarını, havlularını ve yöresel pek çok hediyelik eşyayı bulabileceğiniz kapalı çarşılar, şehrin kalbini oluşturur.

Diyarbakır Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.