Çok ucuz fiyatlarla Bursa Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 45 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Antalya uçak bileti al!

Sizde Bursa’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Antalya Uçak Bileti
Bursa Antalya Uçak Bileti

Berrak plajları, muhteşem koyları, eşsiz doğası ve köklü tarihi ile hem doğal güzelliklerin hem de kültürel tarihin harmanlandığı şehir Antalya’da gezip görülmesi gereken bir hayli fazla yer vardır. Türkiye’nin tatil başkentlerinden sayılan şehir, yazın olduğu kadar kışında tatile elverişli olduğundan dolayı yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turisti konuk ediyor.

Kaş ve Kalkan gibi doğa harikası iki ilçe arasında yer alan Kaputaş Plajı, şehirde görmeniz gereken en güzel manzaralar arasındadır. ‘Kanyon ağzı’ olarak tanımlanan plaja, yer altından akan suyun, deniz kıyısındaki kumların üzerinden süzülmesi sonucunda denizin rengi turkuaz bir görünüme sahiptir. Derin olan Kaputaş Plajının suyu serindir. Manavgat Şelalesi yaklaşık olarak 5 metre yükseklikteki falezden aşağı dökülerek meydana gelmiştir. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu bölgede Manavgat’ın serin suyunda adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Ülkemizin en güzel Milli Parklarından biri olan Altınbeşik, Düdensuyu olarak da bilinir. Mağaranın ilk girişi 125 metre uzunluğunda bir göl ile oluşur. Botla ilerleme imkanınızın bulunduğu gölün sonucunda farklı yeryüzü şekilleri ile travertenler size eşlik edecektir. Travertenler yardımı ile ikinci katına çıkacağınız Altınbeşik’te ikinci bir göl oluşumu vardır.

Bursa Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.