Çok ucuz fiyatlarla Artvin Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat, 30 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Bursa uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Bursa Uçak Bileti
Artvin Bursa Uçak Bileti

Bursa, Osmanlı Devleti’nin en önemli şehirlerinden biri olması neticesiyle oldukça geniş bir tarihe sahiptir. Döneme ait çok sayıda medrese, cami, han ve kiliseler ile şehir zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Bursa’nın sembolü haline gelmiş olan Ulu Cami Yıldırım Beyazid tarafından yaptırılmıştır. Evliya Çelebi’nin Bursa’nın Ayasofya’sı olarak nitelendirdiği bu cami 1396 ve 1399 yılları arasında inşa edilmiştir. Aynı zamanda bu eser hat sanatının nadide örneklerini yansıtır. Diğer adıyla Sultaniye Medresesi olarak da bilinen Yeşil Medrese, Osmanlı’nın ilk medreselerinden biridir. Osmanlı döneminin Bursa’da geçen dönemini anlamak adına oldukça bilgi verici bir medresedir.

Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi ve Orhan Gazi türbeleri Tophane’de aynı bahçe içerisinde yer alır. II. Murad tarafından yaptırılan Muradiye Külliyesi de Osmanlı tarihinin zengin geçmişini günümüze ulaştıran eserler arasındadır.

M.Ö. 1. Yüzyılda inşa edilen, Roman ve Bizans döneminde de kullanılan Bursa Kalesi (Saltanat Kapısı) şehrin önemli ziyaret mekanlarından biridir. Önemli bir ticaret merkezi olan Bursa’nın en ünlü hanlarından biri İpek Hanı’dır. Bursa’ya ziyaretiniz esnasında şehirdeki hanları ziyaret edebilir ve yöresel eşyaları bulabilirsiniz.

Artvin Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.