Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Sinop’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Sinop uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Sinop Uçak Bileti
Diyarbakır Sinop Uçak Bileti

Bölgenin en şirin ve huzur verici ili olan Sinop, ülkemizde yaşanabilir şehirler sıralamasında her zaman üst sıralarda yer almıştır. Gerçek bir doğa harikası olan Sinop’un her yeri deniz ve ormanla çevrilidir. Yarımada durumundaki konumu ile insanları mest eden şehir, aynı zamanda ülkemizde trafik ışıklarının kullanılmadığı tek şehir olma özelliğine de sahiptir. İnceburun Feneri ile ülkemizin en kuzey noktasındaki kara parçası Sinop, dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çekmeyi başarıyor.

M. Ö. 8. yüzyılda şehre yerleşen koloniler tarafından kurulan Sinop Kalesi, ülkemizin en önemli tarihi yapıları arasında yer alır. Günümüzde Sinop’u sadece kalesi için bile ziyaret edenleri sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Pontus döneminde kalenin sınırları onarılarak genişletilmiştir. Sonraki dönemlerde kale, Bizanslılar ve Romalılar tarafından kullanılmıştır. 1261 yılında Selçukluların eline geçen Sinop Kalesi, bu dönemde son kez onarımdan geçirilmiştir.

Türkiye’nin en güzel doğa harikalarından birine ev sahipliği yapan Hamsilos Koyu, yemyeşil sık ağaçların arasından mavi ve yeşilin en güzel şekilde harmanlandığı denize ulaşıyor.

Diyarbakır Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı