Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

[insert page=’diyarbakirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Diyarbakır Uçak Bileti
Kütahya Diyarbakır Uçak Bileti

Camileri, kiliseleri, hanları, manastırları ve köprüleri ile ayrı bir tarihe sahip olan Diyarbakır, ülkemizin en seçkin illerinden biridir. Tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan kent, dört mevsim boyunca da yoğun bir turizm kapasitesine sahiptir. Doğunun en güzel lezzetlerine kapılarını açan Diyarbakır, aynı zamanda önemli bir gastronomi şehridir. Tarihsel ve kültürel açıdan olduğu kadar doğal güzellikleri ile de dikkatleri üzerine toplayan şehir, kültür turlarının vazgeçilmez bir adresidir.

Önceki tarihlerde çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen şehir İslam ordularının eline geçmesi ile oldukça ilginç mimarilere ev sahipliği yapar. Yüzyıllar boyunca aktif bir yerleşim ve savunma merkezi olarak görülen Diyarbakır, günümüzde bu özelliğini her bir köşesinde tüm orijinalliği ile sergiler. Anadolu’nun en eski camilerinden biri olan Mar- Toma Kilisesi, bölgenin Müslümanların eline geçmesi sonucu camiye çevrildi. Diyarbakır Ulu Cami adını alan yapı, İslam aleminin ” 5. Harem’i Şerifi” olarak bilinir. Dikdörtgen bir avludan oluşan Diyarbakır Ulu Cami, Hanefiler ve Şafiler olarak iki ayrı bölüme ayrılır.

Kütahya Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.