Çok ucuz fiyatlarla Bursa Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Elazığ’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Elazığ uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Elazığ Uçak Bileti
Bursa Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat Bölümü’nde bulunan Elazığ, Harput Kalesinin eteğinde kurulmuştur. Şehirde bulunan Ulu Cami’nin yapımı günümüzde tam olarak bilinmese de 1899, 1905 ve 1996 yılları arasında onarımdan geçtiği biliniyor. Şehirdeki en eski yapılar arasında yer alan Ulu Cami, Harput ilçesinde yer alıyor. Günümüzde hala ibadete açık olan caminin iç mimarisi üç bölümden oluşuyor. Bunlar; iç avlu, iç cami ve son cemaattir.

Alacakaya ilçesinde yer alan Sor Şelalesi, kıvrımlı ve sert kayalıklardan ince ve uzun bir hizada akar. Şehrin tabiat güzelliğini yansıtan Sori Şelalesi, gezi listenize eklemeniz gereken yerlerden biridir.

Anadolu’nun en köklü mabetlerinden biri olan Meryem Ana Kilisesi, bölge halkı tarafından Kızıl Kilise, Yakubi Kilisesi ve Süryani Kilisesi olarak da bilinir. M. S. 179 yılında inşa edilen Meryem Ana Kilisesi, ilk zamanlarında putperestlerin taptığı putlarını saklamak için muhafaza ettiği alan olarak kullanılmıştır. Ardından ise Yakubi Hristiyanlarının burayı tamamen kilise olarak kullandığı bilinir. Dışarıdan bakıldığında Harput Kalesinin sert kayalıkları tarafından gömülmüş olan Meryem Ana Kilisesi, şehirde önemli bir yere sahiptir.

Bursa Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.