Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 5 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Gaziantep Uçak Bileti
Diyarbakır Gaziantep Uçak Bileti

Ülkemizin en köklü geçmişe sahip şehirlerinden biri olan Gaziantep, kültürü, mutfağı, antik kentleri, müzeleri, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile her yıl en çok turist ağırlayan şehirlerinden biridir. Hala eski dokusunu koruyan bakırcılar çarşısı, taş zeminli dar sokakları ile kendinizi kaybedebileceğiniz Antep, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil keyfi sunuyor.

Antep’in pek çok sokağında karşınıza çıkan Gaziantep evleri, dış mekanlardan soyutlanan, yüksek duvarlarla çevrili avlulardan oluşur. İnsan yaşantısı düşünülerek dizayn edilen bu evler 19. yüzyıl sivil mimari örneğinin en güzel eserlerinden biridir. Genellikle 2 veya 3 katlı olarak inşa edilen Gaziantep evleri, şehrin dar ve taşlı sokaklarının en güzel süsüdür.

Şehir merkezinde Şahinbey olarak da bilinen Bakırcılar Çarşısı, 500 yıllık geleneğini günümüzde de muhafaza ediyor. Şehrin dar sokaklarında karşılıklı olarak sıralanan dükkanlarda çalışan bakır ustaları sabahın en erken saatlerinden işlerine başlıyor. Oldukça özgün işlerin elde edildiği Bakırcılar Çarşısı, Osmanlı döneminde üretimin yapıldığı merkez konumuna sahipti. Eski dönemlerde bakırcılık üzerine önemli bir ticaret noktası olan şehrin bu sokakları, büyük bir değer barındırır.

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.