Hesaplı ve ucuz Adana Balıkesir uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız Adana Balıkesir uçak bileti fiyatlarını görmeden karar vermeyin. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Balıkesir uçak bileti al!

TatilCity.NET Adana Balıkesir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Balıkesir’e pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık Adana’dan Balıkesir’e 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Adana Balıkesir Uçak Bileti
Adana Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir, kendisini çevreleyen tatil kasabaları ile özellikle yaz aylarında oldukça popüler olan bir ilimiz. Cunda Adası hem tatil açısından hem de Çamlı Manastır, Koruyan Meryem Manastırı gibi tarihi yerleri görme açısından öne çıkmakta. Ayvalık, Sarımsaklı ise hem temiz hem de ucuz olması sebebiyle tercih sebebidir. Bununla beraber Şeytan Sofrası da turistlerin ilgi duydukları yerlerden.

Ada turizmi meraklıları için Avşa ve Marmara Adaları önerilir. Burada tekne turları ile doğayı keşfedebilirsiniz. Manyas’ta bulunan Kuş Cenneti Milli Parkı ise 2 milyondan fazla kuş türüne ev sahipliği yaparken görenleri şaşkına çeviriyor. Kaz Dağı’nın kendine has ihtişamlı görünümü turistleri kendisine hayran bırakıyor. Truva Savaşındaki önemli rolü ile bilinen Antandros Kenti dönemin ruhunu yansıtıyor. Tatilcilerin sakin ve huzurlu bir tatil için gittikleri Burhaniye Ören ise sahilleri ile ünlüdür.

Adana Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Onur Air uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Balıkesir’e ya da Balıkesir’den Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Balıkesir uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Balıkesir Uçak Bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Web sitemizde Adana Balıkesir Uçak Bileti çok ucuz.