Çok ucuz fiyatlarla Konya Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Adana’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 50 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Adana uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Konya Adana Uçak Bileti
Konya Adana Uçak Bileti

Kendine özgü kültürel özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Adana, ülkemizde gezilmesi gereken şehirler arasındadır. Zengin bir mutfağa sahip olan Adana, önemli bir gastronomi şehridir. Tarihi değerleri karşısında görenlerin ilgisini kazanan şehir, sahil kesiminde yer alan doğal güzellikleri ile de oldukça dikkat çekicidir.

16. Yüzyıldan kalan ve günümüzde hala ibadete açık olan Adana Ulu Caminin bir diğer adı ‘Ramazanoğulları Camidir.’ Şehirde uzun yıllar hüküm süren Ramazanoğulları Beyliğinin en güzel miraslarından biri olan cami, günümüzde kadar tüm ihtişamını koruyarak ulaştı. Sabancı Merkez Cami yapılana dek şehrin en büyük ibadet mekanı olma özelliğini koruyan yapı, belirli dönemlerde harabe durumuna düşmesine karşın restore edildi.

Adana Kazancılar Çarşısı aynı zamanda ‘Bakırcılar Çarşısı’ olarak da bilinir. Şehrin geçmişten beri kültürel yapısını en güzel şekilde ifade eden bölge, sabahın erken saatlerinden itibaren hareketlenmeye başlar. Tarihi özelliklerinin yanı sıra şehrin en belirgin simgelerinden biri haline gelen çarşı sağlı sollu sıralanan el sanatları ve hediyelik eşya dükkanlarından oluşur.

Konya Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.