Çok ucuz fiyatlarla Antalya Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Şanlıurfa’ya her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 15 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Antalya‘dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Şanlıurfa Uçak Bileti
Antalya Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa denilince akıllara zengin kültürü, tarihi ve eşsiz doğal yapısı gelmekte. Öyle ki Şanlıurfa’ya ziyaretinizde zengin kültürün miraslarına tanık olabilirsiniz. Örneğin dünyanın ilk yerleşim yerlerinden birisi olan Harran Ovası, benzersiz yapıdaki evleri ile de dikkatleri çeker.

Sular altında kalmış olan tarihi bir diğer önemli yer Halfeti‘yi görmek isterseniz tekne turlarına katılabilirsiniz. Sular altında kalmış bir diğer yer Savaşan Köyü’nü de görmeniz mümkün.

Urfa denilince akıllara ilk gelen yerlerden Balıklı Göl eşsiz manzarası ile turistlerin en sık uğradıkları yerlerden. Şanlıurfa’nın merkezinde yer alan gölün ve balıkların kutsal olduğu düşünülür. Sakıbın Köşkü ise taş konak olarak Urfa kültürünün avlu ve odalarıyla öne çıkan yapıtlarından.  Ayrıca bölgede çıkarılan Kalkolitik, Neolitik ve Eski Tunç Çağına dair pek çok tarihi eseri Urfa Müzesi’nde görebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Şanlıurfa ucuz uçak bileti

[insert page=’antalya-gazipasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Şanlıurfa  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.