Çok ucuz fiyatlarla Hatay Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Balıkesir’e haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Balıkesir Uçak Bileti
Hatay Balıkesir Uçak Bileti

Kültürel ve tarihi açıdan oldukça önemli bir yere sahip olan Balıkesir, Türkiye’de turizm faaliyetlerinin vazgeçilmez adreslerin biridir. Doğal güzelliği ile bulunduğu bölgenin en nadide köşelerinden biri olan kent, aynı zamanda ülkemizin oksijeni en bol güzelliklerinden biridir. Hem Ege Denizi’ne, hem de Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan Balıkesir, sahil kesimi ile de büyük bir ilgi görür.

Antik çağlarda ‘İda Dağı’ olarak da adı geçen Kaz Dağları, ülkemizin en önemli bölgelerinden biridir. Dünyada başka bir bölgede görülmeyen bitki ve hayvan türlerine ev sahipliği yapan Kaz Dağları, dünya üzerinde Alplerden sonra oksijeni en bol bölge olarak nitelendirilir. Aynı zamanda mitolojide Tanrı Zeus’un Troya savaşını izlediği yer olarak da bilinir.

Ayvalık ilçesinde yer alan Şeytan Sofrası, büyük kayalık tepelerin üzerindedir. İlçe merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan bölge, rivayette cennetten kovulan şeytanın dünyada bir cennet arayışı içinde olduğu dönemlerde burayı bulduğu bilinir. Sönen bir volkandan meydana gelen lav birikintisiyle oluşan bölgenin pek çok yerinde şeytanın ayak izi görülür.

Hatay Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı