Çok ucuz fiyatlarla Adana Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Hakkari’ye  her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Hakkari uçak bileti al!

Sizde Adana‘dan Hakkari’ye  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Adana Hakkari Uçak Bileti
Adana Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu denildiği zaman akla ilk gelen önemli şehirlerden Hakkari, doğal ve kültürel mirası ile turistlerin ilgisini çekebilecek yapıda bir ilimiz. Urartular tarafından yaptırılmış ve günümüze kadar gelmeyi başarmış olan Hoşap Kalesi’ni görmek isterseniz mevki olarak Hakkari – Van yolundadır. Şemdinli Deresi üzerinde bulunan Taş Köprü ise Hakkari’nin simgesidir. Zamanının en önemli eğitim kurumlarından birisi olan Zeynel Bey Medresesi 16. yüzyıldan kalmadır.

Barcelan Yaylası ise dinlenme ve hoş vakit geçirme adına şehrin öne çıkan yeridir. Özellikle yaz aylarında oldukça alabalık olmaktadır. Şemdinli’ye 20 km mesafede bulunan Kelat Sarayı şehrin en eski tarihi yapılarından biri olarak öne çıkıyor. Birçok noktasında günümüzde hala antik değer taşıyan merkez özellikle tatilseverlerin Hakkari’de yoğun ilgi gösterdiği bir merkezdir. Tarih boyunca şehirde hüküm süren pek çok uygarlığın önemli yerleşimlerinden biri olarak ön plana çıkan saray ilgi çekici bir mimariye sahiptir.

Adana Hakkari ucuz uçak bileti

Hakkari’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Hakkari’ye ya da Hakkari’den Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Hakkari uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Havalimanı içinden de Adana Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.