Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Balıkesir Uçak Bileti
Kahramanmaraş Balıkesir Uçak Bileti

Türkiye’nin Kuzeybatısında bulunan Balıkesir, turizme açık şehirler ile komşudur. Gerek doğası,  gerekse sahil şeridi ile görenleri kendine hayran bırakan şehir aynı zamanda kültürel ve tarihi özellikleri ile oldukça eğlencelidir.  Şehir bilhassa sahip olduğu adalar ve adacıklar ile bahar ve yaz aylarında yoğun bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar.

Balıkesir ve Çanakkale illerinin sınırlarını oluşturan Kaz Dağları, geçmişten beri ülkemizin en heybetli dağları arasında yerini alır. 1774 metre yüksekliğe sahip Karateş Tepesi ile zirvesini oluşturan dağların mitolojideki adı ise ”İda Dağlarıdır.” Afrodit’in ”GüzellikKraliçesi” seçilmesi ile ayrı bir öneme sahip olan bölge, aynı zamanda pek çok Yunan efsanesine konu olması ile de tanınır. Milli Park statüsüne sahip olan Kaz Dağları, şehirde görülmesi gereken başlıca doğal ve kültürel güzellikler arasındadır.

Eski dönemlerde bir köprü ile ana karaya bağlı olan Kyzikos Antik Kentinin tarihi milattan önce 5. yüzyıla dayanır. Erdek ilçesi sınırlarında olan bölge, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıkların egemenliği altında kalması ile tanınır.

Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.