En hesaplı ve ucuz İzmir Bingöl uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı İzmir Bingöl uçak bileti sitemiz üzerinden incelenebilir.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Bingöl uçak bileti al!

TatilCity.NET İzmir Bingöl uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Bingöl’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. İzmir’den Bingöl’e uçuş süresi ise yaklaşık 2 saat 4 dakikadır.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Bingöl Uçak Bileti
İzmir Bingöl Uçak Bileti

Hem doğa yönünden hem de tarihsel açıdan Bingöl gezip görmek adına pek çok seçenek sunuyor. Bunlardan biri kuşkusuz Yüzen Ada’dır. Normalde ülkemizde 22 tane yüzen ada mevcuttur ancak bunun en ünlüsü Bingöl’dedir. Bununla beraber 3250 metre yükseklikte bulunan Kala Tepesi’nden güneşin doğuşunu izlemek sizi büyüleyecektir. Karın hiç eksik olmadığı ve bir kısmının Tunceli’de olduğu Sülbüs Dağı, avcılık ve mesire alanı olarak geçmektedir.

Kar ve kış sporları tutkunlarının hiç şüphesiz ilgisini çekeceği bir yer olan Yolçatı Kayak Merkezi, Bingöl’de yapılabilecek en iyi aktivitelerden birine ev sahipliği yapıyor. Romatizmaya iyi geldiği söylenen kaplıcalardan Kös Kaplıcaları’ndan çıkan su ayrıca maden suyu olarak da içilir. Tarihi Kiği Kalesi ise Bizans zamanlarından alan kayalıklar üzerine kurulmuş bir kaledir ve Peri Suyu’na bakar. Kral Kızı Kalesi ise Pers Hükümdarının kızı için yaptırdığı bir kale olarak bilinmektedir.

Bir başa tarihi kale olan Sebeterias Kalesi, Urartular tarafından Bingöl yaylalarını kaptırmamak amacıyla yaptırılmış üç kaleden biri olarak bilinmektedir.

İzmir Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Bingöl’e ya da Bingöl’den İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Bingöl uçak bileti de sitemizden kolaylıkla alınır.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET sizin için en ucuz İzmir Bingöl uçak bileti de bulur.