Çok ucuz fiyatlar ile İzmir Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir‘den Isparta’ya her gün bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise aktarmalara bağlı olarak 3 saat ile 16 saat arasında değişmektedir.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Isparta uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik İzmir Isparta uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Isparta Uçak Bileti
İzmir Isparta Uçak Bileti

Güller ve halılar diyarı Isparta pek çok doğal ve tarihi güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Isparta’ya seyahatinizde bu etkileyici yerleri gezerek yolculuğunuzu keyifli bir hale getirebilirsiniz. Örneğin Isparta’nın Yalvaç ilçesi pek çok antik kente ev sahipliği yapmaktadır. Antiocheia Antik Kenti’nin tarihi MÖ 281-261’e dayanıyor. Tiyatrosu, tapınağı ve su kemeriyle bir tarihi adeta günümüze taşıyor. Aya Stefanos Kilisesi bir diğer önemli tarihi miras. 8. yüzyıldan günümüze kadar gelebilmiş olan kilise Yeşil Ada’da bulunuyor.

Göller bölgesinin en popüler turizm yerlerinden birisi de illa ki Eğirdir. Gölü ile meşhur Eğirdir’de ayrıca plajda denize girebilir, tarihi alanları gezebilir ve göl kenarında mekanlarda oturup bir şeyler yiyerek, içerek eşsiz göl manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Gölde ayrıca iki de ada bulunmakta. Bunlardan birisi Can Ada diğeri ise az önce bahsettiğimiz Aya Stefanos Kilisesi’nin bulunduğu Yeşil Ada’dır. Eğirdir’e gelmişken buraları da görmenizi öneririz. Kış turizmi için Isparta’nın ayrı bir önemi var. Türkiye’nin en büyük dağlarından Davraz üzerinde kurulu kayak merkezinde kayak tutkunları bu sporun tadını çıkarıyor. Ayrıca Davraz Kaya Merkezi tesislerinde otel, restoran ve kafe gibi alanlar da mevcut.

İzmir Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Isparta’ya ya da Isparta’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik izmir Isparta uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani’ display=’content’]

İzmir Isparta uçak bileti web sitemizde çok ucuz!