Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Malatya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saattir.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Malatya uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Malatya Uçak Bileti
Bingöl Malatya Uçak Bileti

Kayısı ile meşhur olan şehir Malatya, eski çağlardan beri gelen pek çok tarihi yapılarla ve doğal güzelliklerle dolu kentlerden biridir. Orduzu’da bulunan Arslantepe Höyüğü, Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biridir. Kara Kaya Barajının batı tarafında yer alan Arslantepe Höyüğü’nde günümüze kadar Fransızlar, İtalyanlar ve Romalılar tarafından kazı çalışmaları yapılmıştır. Arslantepe’den çıkarılan iki adet aslan ve bir kral heykeli Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergileniyor.

Malatya‘nın doğal güzelliklerinden biri olan Levent Vadisi, sarp kayalıkları, derin vadileri, mağaraları ve uçurumları ile macera sevenler için mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Yapılan kazı çalışmaları neticesinde Genç Hitit Çağı eserlerinden biri olduğu  ortaya çıkan Levent Vadisi, Akçadağ ilçesinde yer alıyor. Vadi de trekking ve motor sporları yapma imkanı da bulunuyor.

Türkiye’nin en büyük ikinci barajı olan Kara Kaya Baraj Gölü, kültür ve turizm bölgesi ilan edilmiştir. Aynı zamanda barajın üzerinde Türkiye’nin en uzun demir yolu köprüsü yer alıyor. Kara Kaya Barajı, özellikle son yıllarda Malatya’ya gelen turistlerin sıklıkla uğradığı yerler listesindedir.

Bingöl Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.