Çok ucuz fiyatlarla İzmir Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Balıkesir’e haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Balıkesir uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Balıkesir Uçak Bileti
İzmir Balıkesir Uçak Bileti

Her köşesi ayrı bir güzelliğe sahip olan Balıkesir masmavi koyları, ödüllü plajları ve yemyeşil ormanları ile ülkemizin en güzel noktalarından biridir. Kaz Dağları ile mükemmel bir coğrafyaya kapılarını açan bölge doğal güzelliğinin yanı sıra, kültürel ve tarihi değeri ile de büyük bir ilgi odağıdır.

Mitolojideki adı ile ‘İda Dağı’ olarak da adlandırılan Kaz Dağları Balıkesir ve Çanakkale şehirleri arasındadır. 1774 metre yükseklikle Karateş Tepesi ile zirveyi oluşturan Kaz Dağları gürgen, meşe ve kestane gibi ağaçların üreme alanıdır. Mitolojide farklı rivayetlere konu olan bölge, Afrodit’in güzellik yarışmasına katıldığı ve kraliçe tacını aldığı yer olarak bilinir. Kara Menderes, Gönen, Tuzla ve Biga Çaylarının kesişim noktasını oluşturan dağlar, fauna açısından olduğu kadar flora açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Milli park statüsünü kazanan bölge, her mevsim doğanın en güzel renklerini yansıtır.

Erdek ilçesi sınırlarında bulunan Kyzikos Antik Kenti M. Ö. 5. yüzyıla dayanan tarihi ile büyük bir mirasa ev sahipliği yapar. Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyet tarafından hakimiyet altına alınan antik kent günümüzde önemli bir bilim kültür merkezi haline gelmesi ile ünlüdür.

İzmir Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.