Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Bingöl’e her gün en az beş uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 15 saat, 5 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Bingöl uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Bingöl‘e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Bingöl Uçak Bileti
Balıkesir Bingöl Uçak Bileti

Oldukça yüksek volkanik dağ olan Sülbüs Dağı, uzaktan koni şeklinde görünse de tepesine kadar yol halinde uzanır. Sülbüs Dağı’nın rivayete göre hikayesi de vardır; Sülbüs adındaki kişi, Starı adlı bir kıza aşık olur. Fakat araya giren cadı kavuşmalarına engel olarak, bu iki genci ayırır. Oğlan aşkından verem hastalığına yakalanarak ölür. Sevdiği insanın üzüntüsüne dayanamayan kız da çok geçmeden hayatını kaybeder. Kız vasiyeti sonrasında öldüğünde sevgilisinin yanına gömülür. Fakat cadı mezarlarının arasına bile dikenli bir ağaç filizler ve onları orada da ayırmak ister. Bu iki gencin öteki dünyada dahi kavuşamadıkları rivayet edilir. 

1 km uzunluğuna sahip olan Yolçatı Kayak Merkezi, bölgede kış sporu sevenlerin uğrak noktaları arasındadır. Profesyonel ve amatör kayıkçılar için farklı pistleri bulunan Yolçatı’nın şehir merkezine uzaklığı 25 km’dir. 5. yüzyıl başlarında erken Hristiyanlık dönemi eseri olan Zağ Mağarası, Roma döneminde Hristiyan toplulukların gizli yerleşim ve ibadet yeri olarak yapılmıştır. Murat Nehri kıyısındaki Zağ Mağarası sarp kayalıkların arasında yer alır. İnsan eli ile yapılmış olan mağara odalardan oluşur ve bu mağaralar iç taraftan birbirine kademelidir.

Balıkesir Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.