Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Balıkesir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 25 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir nerelere gidebiliriz?

Elazığ Balıkesir Uçak Bileti
Elazığ Balıkesir Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Marmara’da, bir kısmı ise Ege’de bulunan Balıkesir, Türkiye’nin oksijeni en bol şehirlerden biridir. Keşfedilmeyi bekleyen mavi ve yeşilin en güzel tonlarına sahip koyları, ödüllü plajları ve Kaz Dağları ile şehir doğal açıdan oldukça güzeldir. Tarihi epeyi geçmişe dayanan kent, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapması ile de bilinir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde tarihi değerlere sahip olan Balıkesir, önemli antik kentlere de ev sahipliği yapıyor.

Mitolojide ‘İda Dağları’ olarak bilinen Kaz Dağları, ülkemizin en önemli doğal güzelliklerinden biridir. 1774 metre yüksekliğe sahip olan Kaz Dağları pek çok çayın aktığı irili ufaklı şelalelerin bulunduğu bölgedir. Oldukça çeşitli canlı ve bitki çeşidine ev sahipliği yapan bu dağ, flora bakımından da zengindir. Kaz Dağları Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yer olarak bilindiği için önemli bir kültürel tarihe de sahiptir.

Ayvalık ilçesinde bulunan 22 adadan tek yerleşimin olduğu Cunda Adası, ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biridir. Ege Bölgesinin de 4. büyük adası olan Cunda, eski dönemlerde Rumların yerleşim birimi olması ile bilinir. Türkiye’nin en güzel plaj ve koylarına sahip kasaba, yerli ve yabancı turistin yoğun olduğu bölgedir.

Elazığ Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı