Çok ucuz fiyatlarla İzmir Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Erzincan’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 55 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Erzincan uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Erzincan Uçak Bileti
İzmir Erzincan Uçak Bileti

Fırat Nehrine ev sahipliği yapan Erzincan, ülkemizin bereketli topraklarına sahiptir. ‘Çevresi dağ, ortası bağ’ olarak da adlandırılan kent, gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde birbirinden değerli tarihsel güzelliklere yer verir. Tarihi yapısı kadar, doğal güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken kent, yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlar.

Kemah ilçesini çevreleyen kayaların üzerine kurulu olan Kemah Kalesi, Erzincan şehir merkezine 52 kilometre mesafede yer alır. Tarih boyunca pek çok savaşa sahne olan kale, özellikle İlhanlılar ve Mengücekliler döneminde önemli bir savunma merkezi görevi gördü. Selçuklular, Osmanlılar ve 1939 yılındaki büyük Erzincan depremi sonrasında onarımdan geçirilen yapı, günümüzde önemli bir mirası temsil eder.

Vank Dağında yer alan Abrenk Kilisesi, şehrin en bilindik tarihi yapıları arasındadır. Ermeni tarihinin en eski kiliselerinden biri olan Abrenk, Tercan’ın Üçpınar Köyü yakından yer alır. ‘Sarp Davit Ermeni Kilisesi’ olarak da bilinen yapının gösterişli şapeli ve iki dikili taşı ile 12. yüzyıla dayandığını görülür.

İzmir Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.