Çok ucuz fiyatlarla Hatay Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Adıyaman’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 35 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Adıyaman Uçak Bileti
Hatay Adıyaman Uçak Bileti

‘Güzel vadi’ ve ‘Vadi-i Leman’ isimleri ile kendini gösteren Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin değerli kentlerinden biridir. Adıyaman, yerli turizme hitap ettiği kadar, Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında da sıklıkla adından söz ettirir. UNESCO Dünya Mirası Listesinde adı geçen şehrin tarihi oldukça eskidir. Çeşitli çağlara ait kilise, ören yeri, mağara ve manastıra kapılarını açması ile özellikle tarihseverler tarafından oldukça ilgi çeker.

Kommagene Tümülüsü, Kommagene Kraliyet ailesine ait geniş bir anıt mezardır. Adını güneydeki sütun üzerinde yer alan kartal heykelinden alan Kommagene’nin etrafında dört adet büyük tarihi bir sütun bulunur. 21 metre yüksekliğe sahip olan yapı, üst üste yığılı çakıl taşlarının birleşmesinden meydana gelir.

2010 yılında gerçekleşen çevre düzenleme planı doğrultusunda Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizme kazandırılan Perre Antik Kenti, çeşitli dönemlere ait kaya mezarları ve Roma dönemi çeşmesi ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeker. Günümüzde üzerinde hala çalışmaların sürdüğü bölgede, eski çağlarda insan topluluklarının kabileler halinde yaşadığı bilinir.

Hatay Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı