Çok ucuz fiyatlarla Konya Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Hatay uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Konya Hatay Uçak Bileti
Konya Hatay Uçak Bileti

Üç büyük dinin bir araya geldiği Hatay, bu özelliği ile ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. ‘Medeniyetler şehri’ ve ‘uygarlıklar beşiği’ olarak bilinen kentin dört bir yanı muhteşem güzellikteki mimari yapılar ile çevrilidir. Tarihi sokakları, karakteristik şehir yapısı, antik kentleri, yüzyıllar boyunca ayakta kalan kiliseleri, camileri ve farklı milletlerin konakladığı sokakları ile göz kamaştıran Hatay, aynı zamanda stratejik olarak da oldukça önemli bir konuma sahiptir. Türkiye’de inanç turizminin önemli şehirlerinden biri olan Hatay, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar.

Yüzyıllar boyunca şehrin birçok bölgesinde yapılan kazı çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan önemli eserlerinde yer bulduğu Hatay Arkeoloji Müzesi, şehri anlamak adına en verimli yerdir. Hatay’ın en karanlık tarihine kadar ışık tutan arkeoloji müzesi, mozaik ve sikke koleksiyonu bakımından dünyanın sayılı eser bulunduran müzeleri arasındadır. 1948 yılında ziyaretçilerine açılan yapı Hitit, Roma, Helenistik ve Bizans döneminin antik kalıntılarına ev sahipliği yapar. Tüm bunlarla birlikte bölge yaklaşık olarak 35 bin esere kucak açar.

Konya Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.