Çok ucuz fiyatlarla Giresun Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Tekirdağ’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Tekirdağ Uçak Bileti
Giresun Tekirdağ Uçak Bileti

Bir Trakya şehri olan Tekirdağ, Marmara Bölgesi’nin  en gelişmiş şehirlerinden biridir. Traklar tarafından çok eski dönemlerde iskan edilen bölge, yıllar içinde farklı uygarlıkların egemenliği altına girdi. Önemli bir tarihe sahip olmasının yanı sıra kent temiz doğası, plajları, balıkçı kasabaları ile de görenleri büyüler. Her sene haziran ayında düzenlenen Tekirdağ Kiraz Festivali ile birlikte şehir kapılarını yerli ve yabancı pek çok turiste açar.

Şehrin önemli yapılarından biri olan Rüstem Paşa Külliyesi cami, hamam, bedesten, kitaplık ve medrese gibi çeşitli bölümlerden meydana gelir. 1553’te Kanuni Sultan Süleyman’ın damadı Rüstem Paşa’nın isteği üzerine inşa edilen yapı, denize hakim bir konumda bulunur. Mimar Sinan’ın önemli bir eseri olan Rüstem Paşa Caminin mimarisi Osmanlı döneminin değerli bir mirasıdır.

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde yer alan Uçmakdere; ıhlamur ağaçları, zeytin ağaçları ve üzüm bağları ile  her mevsim doğanın en güzel renklerini yansıtır. Taş merdivenli sokakları ile nostaljik bir hava yaratan Uçmakdere, aynı zamanda yamaç paraşütü alanıdır.

Giresun Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı