Çok ucuz fiyatlarla Hatay Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Giresun’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Giresun uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Giresun Uçak Bileti
Hatay Giresun Uçak Bileti

4000 yılı aşkın bir geçmişe sahne olan Giresun, Karadeniz Bölgesinin en göze çarpan kentlerinden biridir. Çevresinde yer alan yaylaları ile Türkiye’nin yayla turizmi bölgelerinden biri olan Giresun’un şehir merkezi hem tarihi, hem de doğal seçenekler konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir.

Karadeniz’in en önemli iki adasından biri olan Giresun Adası, 40.000 metrekarelik bir alana sahiptir. Doğu Karadeniz’in yaşanılabilir tek adası olma özelliğine sahip olan bölge, barındırdığı fauna ve flora çeşitliliği ile göze çarpar. Mitolojide Güç Tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği yer olarak adlandırılan ada, bu özelliği ile de BBC’ye konu oldu. Her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali ile büyük bir kitleye kucak açan Giresun Adasının şehir merkezine tekneler ile ulaşımı yaklaşık olarak 30 dakika sürer.

Karadeniz Bölgesinde uzun yıllar boyunca hüküm süren Pontus Krallığı, birçok şehirde önemli tarihsel miraslara imza attı. Bunlardan biri ise M. Ö. 2. yüzyılda yapılan Giresun Kalesidir. Kenti ikiye bölen tarihi yarımadanın üzerinde bulunan kale, ‘Bronz Duvarlı Kale’ olarak da adlandırılır. Yapının bir diğer tarihsel önemi ise Trabzon Rum İmparatorluğunun, Türklere karşı kalan son savunma kalesi olmasıdır.

Hatay Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı