Çok ucuz fiyatlarla Hatay Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Sinop’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Sinop uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Hatay Sinop Uçak Bileti
Hatay Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin en kuzey noktası olan Sinop, Karadeniz’in incisidir. Doğa ile iç içe olan kent, aynı zamanda ülkenin en yaşanılabilir yeri olması ile de dikkat çeker. Nüfusun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu Sinop, ülkemizde trafik ışıklarının kullanılmadığı tek yerdir. Mükemmel bir tabiat güzelliğine ev sahipliği yapan şehir, tarihi değerleri ile de büyük beğeni toplar.

Yüzyıllar öncesinde Sinop’a yerleşen göçmenlerin koloni kurması ile beraber inşa ettikleri Sinop Kalesi, Kimmer saldırıları sonucunda surlarını kaybetti. Ardından Pontus Devleti döneminde tekrar onarılan kale, aynı dönemlerde yapılan restorasyon çalışmaları neticesinde günümüzdeki halini aldı. Tarihte Romalılar ve Bizanslılar tarafından aktif bir merkez olarak kullanılan yapı, 1214 ve 1261 yılları arasında aralıklı olarak Selçukluların eline geçti. Denize nazır bir manzaraya karşı kurulu olan Sinop Kalesi, şehrin kültürel ve tarihi özelliklerini yansıtır.

Türkiye’nin en nadide bölgelerinden biri olan Hamsilos Koyu, tabiatın en güzel hallerinden biridir. Her mevsim ayrı bir güzelliğe kapısını açan Hamsilos Koyu, muhteşem manzaraları ile huzurun adresidir.

Hatay Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı