Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Adıyaman Uçak Bileti
Gaziantep Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirleri arasında olan Adıyaman, Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biridir. Adıyaman sahip olduğu eşsiz güzellikleri ile ülkemizin en eski şehirleri arasındadır.

Adıyaman Kalesi (Hısn-l Mansur) 25 metre ile şehrin en yüksek tepelerinden birine kuruludur. Tarihi yığma bir höyük üzerinde duran Adıyaman Kalesi, mimarisi ile Türkiye tarihine ışık tutan bölgelerden biridir. Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından çeşitli sebepler için kullanılan kalenin pek çok bölümünde  kalıntılar yer alır. Restorasyon ve çevre düzenlemesi ile turizm alanı olarak kullanılan Adıyaman Kalesi, tarihi kültürel bir değerdir.

Şehrin önemli doğal güzelliklerinden biri olan Cendere Çayı üzerinde yer alan Cendere Köprüsü, dünyanın hala kullanılan en eski köprülerinden biridir.

Kommagene Kraliyet ailesine ait anıtsal mezarların bulunduğu Karakuş Tümülüsü, eşsiz sütunları üzerinde yer alan kartal heykelinden dolayı Karakuş olarak adlandırılır. Etrafında anıtsal dört sütunun yer aldığı bölge oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. 9 metre yükseklikteki tümülüs ve hemen ardındaki 21 metre yüksekliğindeki heybetli anıt mezar da görülmeye değerdir.

Gaziantep Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı