Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Batman’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 10 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Batman uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Batman Uçak Bileti
Erzurum Batman Uçak Bileti

Türkiye’nin köklü bir tarihe ev sahipliği yapan şehirlerinden olan Batman, turizm açısından günümüzde yeteri kadar tanıtılmadığı için sahip olduğu tarihi değerleri pek bilinmez. Şehrin pek çok bölümü farklı dönemlerde inşa edilen bir çok eser ve doğal güzellik ile çevrilidir.

Hasankeyf yerleşkesinin kuruluş tarihi ve kimler tarafından yapıldığı tam olarak bilinmez. Çok eski çağlara ait yerleşim yeri mağaraları ile dünya çapında bile dikkat çeken bir tarihe ev sahipliği yapar. Günümüzde hala bazı kesimler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılan Hasankeyf üzerinde çeşitli uygarlıklara ait pek çok kalıntı bulunur. Bölgede yer alan bir başka değerli eser ise Hasankeyf Kalesidir. Kalenin, M. S. 4. yüzyılda Bizans İmparatoru Konstantinos’un bölgeyi savunmak için yaptırdığı bilinir. Batman, Sasaniler tarafından ele geçirilince kale bu uygarlığın gereklerine göre restore edildi. Günümüzde kale ve çevresinde Eyyubiler, Hamdaniler, Abbasiler, Artuklar,  Mervaniler ve Osmanlılara ait birçok değerli kalıntı bulunur.

Maladabi Köprüsü gibi oldukça değerli bir yapı olan Memikhan Köprüsünün kimler tarafından yapıldığı tam olarak bilinmez. Köprünün çevresinde Eski Çağa ve Antik Çağlara ait birçok iz mevcuttur. Batman’ın oldukça eski yapıları arasından olan köprü, büyük bir tarihi değer taşır.

Erzurum Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı