Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 40 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Çanakkale Uçak Bileti
Gaziantep Çanakkale Uçak Bileti

Türkiye’nin manevi duygular yönünden en güçlü şehirlerinden biri olan Çanakkale, dört bir yanı tarihsel değeri ile anılır. Muhteşem ormanları, plajları ve mimarisi ile göz dolduran şehir, misafirlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Çanakkale Deniz Müzesi, ülkemizin en değerli müzelerinden biridir. 1. sınıf askeri müze sınıfına dahil olan mekan, Çanakkale Savaşı sırasında kullanılan eşyaların sergilendiği yerdir. Deniz Müzesindeki en önemli görsel ise Nusret Mayın Gemisinin replikasıdır.

Dünyanın en gözde antik kentlerinden biri olan Truva Antik Kenti, M. Ö. 3000’li yıllara ait bir yerleşim yeridir. Dünya Mirası Listesi’nde bulunan antik kent, yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turistin en güzel seyahat rotalarını oluşturur.

Çanakkale, bulunduğu bölge neticesinde çok sayıda antik kente ev sahipliği yapar. M.Ö. 900’lü yıllara ait yerleşke olan Asoos Antik Kenti, şehrin en yüksek tepelerinden birine kuruludur. Athena Tapınağı, Agora, Anfi Tiyatro, Nekrapol ve surları ile oldukça gizemli bir tarihe kucak açan Assos Antik Kent, gün doğumu ve batışının en güzel izlendiği yerlerden biridir.

Gaziantep Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı