Çok ucuz fiyatlarla Kars Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 55 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Batman uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Kars Batman Uçak Bileti
Kars Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman, Türkiye’nin özellikle yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen şehirlerden biridir. Her bir noktası tarihi ve kültürel değerler ile çevrili olan kent sahip olduğu manastırlar, kiliseler, mağaralar ve camiler ile antik bir görüntü sunar. Yılın on iki ayı boyunca da yerli ve yabancı turistler tarafından büyük bir ilgi ile karşılaşan şehir, özellikle yer altı yerleşmeleri ile merak uyandırır.

Hasankeyf Ören Yeri ve Hasankeyf Mağaraları Batman’ın tarihi ile eşdeğer bir tutum sergiler. Bölgenin genelinin orijinal yapıları bozulmadan günümüze kadar ulaşması, kentin tarihsel zenginliğini artıran ilk unsurdur. Çok fonksiyonlu yapılarını muhafaza eden Hasankeyf, 4000 yılı aşkın olduğu belirlenen bir geçmişe sahiptir.

Hasankeyf Ören Yeri, doğa ve insanın bir araya gelerek muazzam bir medeniyet oluşturma örneğidir. Derin ve görkemli kanyonlardan meydana gelen bölge, Dicle Nehrinin asırlar boyunca aktığı güzergahta oluşan sel sularının aşınması sonucu oluştu. Özellikle sahip olduğu su medeniyeti ile büyük bir ilgi uyandıran merkez, gezginlerine eşsiz bir seyir zevki yaşatır.

Kars Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.