Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Afyon’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 45 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Erzurum Afyon uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Ege Bölgesinin İçbatı Anadolu Bölümünde yer alan Afyon, Türkiye’nin en önemli kaplıca merkezlerinden biridir. Köklü bir geçmişe sahip olan kent, çeşitli uygarlıkların mirasına da ev sahipliği yapar. Afyon kültürel ve tarihi dokusunun yanı sıra doğal güzelliği ile de farklı manzaralara sahiptir. Kent, Türkiye’de özellikle kaplıca turizmin aktif olduğu şehirlerden biridir.

Afyon şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta yer alan Ömer Kaplıcası, bölgenin en önemli termal su kaynaklarından biridir. Suyunda magnezyum, baryum, demir arsenik, krom, bakır, kurşun, florür, sülfat, nikrat, çinko ve karbondioksit bulunur. Kaplıcalar bölgesinde konaklamak için çeşitli otel ve pansiyonlar mevcuttur.

Sarp kayalıklar içine oyulan yapısı ile bölge için oldukça önemli bir ibadet merkezi olan Afyon Ayazini Kilisesi, İhsaniye ilçesinde yer alır. Çok eski dönemlerde yapıldığı tahmin edilen kilisenin kimler tarafından kurulduğu bilinmez. Mimari açıdan Roma ve Bizans dönemi eserleri ile benzerlik gösteren kilise, M. Ö. 1000’li yıllarda yapılan manastırlar ile benzerlik gösterir.

Roma ve Bizans döneminde en parlak devrini yaşayan Amorium Antik Kenti, şehir merkezine 13 kilometre uzaklıkta yer alır. Oxford Üniversitesi tarafından yürütülen kaza çalışmaları neticesinde bölgede Osmanlı ve Selçuklu izleri sık görülür.

Erzurum Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı