Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Muş’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 55 dakikadır.

[insert page=’musta-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Muş uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Erzurum Muş Uçak Bileti
Erzurum Muş Uçak Bileti

Köklü bir tarihe  ev sahipliği yapan Muş, kentin dört bir yanına hakim olan tarihi ve kültürel dokusu ile oldukça ilgi çekicidir. Arak Manastırı (kilisesi) Karaçavuş Dağlarının doğu doğrultusunda yer alır. Farsça’da şarap anlamına gelen Arak, önceden üzüm ambarı ve üzüm çıkarılan yer olarak bilinir. Geniş bir metrekareye hakim olan kilise, yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından kullanıldı. Manastırın 200, 250 metre içerisinde yer alan Çan Kulesi, bölgenin en eski tarihine şahit olan yapıdır. Üzerinde farklı uygarlıkların izi görülen Arak Manastırının işçiliğindeki Roma üslubu göz alıcıdır.

Muş Kalesi, şehrin simgesel yapılarının en önemlileri arasındadır. Kale binlerce yıl boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına girdi. Özellikle Moğol ve Ermeni istilalarına sahne olan bölge, Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçti. Arapların hakimiyeti altına alınan yapı, İslami mimari özellikler ile zenginleştirildi.

Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Murat Köprüsü, 12 gözlü yapısı ile 143 metre uzunluğuna sahiptir. Muş’ta önemli bir Anadolu Selçuklu eseri olan köprünün yapım tarihi tam olarak bilinmez.

Erzurum Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı