Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 35 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep İzmir uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep İzmir Uçak Bileti
Gaziantep İzmir Uçak Bileti

8500 yıllık oldukça köklü bir tarihe ev sahipliği yapan İzmir, Türkiye’nin en gözde turizm şehirlerinden biridir. Bulunduğu coğrafi konum itibarıyla yıllar boyunca farklı medeniyetler tarafından el değiştiren İzmir, şehir merkezinde ve çevresinde pek çok antik kente sahiptir. Ülkemizin en önemli liman kentlerinden biri olması ile ticaretin ve sanayinin son derece geliştiği şehrin sahil şeridi bahar ve yaz aylarında doluluk oranına ulaşır.

Seferihisar, Çeşme, Foça ve Karaburun gibi yaz turizminin yoğun olduğu sahil şeridi ile dünyaca bir üne sahip olan İzmir, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biridir.

İzmir’in en hareketli noktalarından biri olan Konak Meydanında bulunan İzmir Saat Kulesi, şehrin tarihi yapısı ile bütünleşen ve simgesi haline gelen bir eserdir. Alman İmparatoru II. Wilhelm’in hediyesi olan kulenin içindeki saat, Türk ve Alman dostluğunun şehirdeki bir göstergesidir.

İyon medeniyetinin İzmir ve çevresinde oldukça fazla eseri yer alır. Bunların arasında en önemli olanı ise Kemeraltı Çarşısının oldukça yakınında bulunan Agora Ören Yeridir. İzmir’de uzun yıllar boyunca hüküm süren İyonluların yaşam tarzına dair birçok kalıntının bulunduğu Agora önemli bir kültürü simgeler.

Gaziantep İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı