Çok ucuz fiyatlarla Amasya Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Kayseri’ye iki uçuş yapılmaktadır. Amasya’dan Kayseri’ye uçuş süresi aktarma dahilinde 12  saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Kayseri uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Kayseri’ye seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Kayseri uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Kayseri uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Amasya Kayseri Uçak Bileti
Amasya Kayseri Uçak Bileti

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinin doğu kesiminde yer alan ve Erciyes Dağı eteklerinde kurulmuş olan Kayseri şehrimiz adeta medeniyetler şehridir. İl içerisinde ve çevresinde pek çok tarihi ve doğal güzellik bulunmakta. Kayseri seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var olacak. Bunlardan birisi elbette Erciyes Dağı’dır. Erciyes Dağı, ülkemizde kış turizmi denildiği zaman akıllara gelen ilk merkezlerden birisidir. Erciyes Dağı Kaya Merkezi’nde geniş pistlerde istediğiniz gibi kayıp karın tadını çıkarabilir, tesislerde bir şeyler içerken bu eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Kayseri merkezde ise şehrin simgelerinden Saat Kulesi’ni görebilirsiniz. Bu saat kulesi Sultan II. Abdülhamit’in emriyle 1906 yılında yaptırılmış olup turistlerin bol bol önünde fotoğraf çektirdiği önemli tarihi yapılardan. Tıpkı İstanbul ve Bursa’da olduğu gibi Kayseri’de de bir kapalı çarşı bulunmakta. Bu tarihi çarşı Osmanlı’dan beri süregelmekte olup dönemin izlerini görebilirsiniz. Şehrin bir diğer simgesi de Kayseri Kalesi’dir. Bu kalenin yapımının Roma İmparatoru III. Gordian dönemine dayandığı düşünülmekte. Eğer canınız biraz manzara seyretmek isterse Kayseri’yi tepeden izleyebileceğiniz Hisarcık Erciyes Teleski’ye uğrayabilirsiniz.

Amasya Kayseri Uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Kayseri’ye ya da Kayseri’den Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.