Çok ucuz fiyatlarla Giresun Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Kayseri’ye haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Kayseri uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Kayseri Uçak Bileti
Giresun Kayseri Uçak Bileti

6 bin yıllık bir geçmişe ev sahipliği yapan Kayseri, Antik çağlardan günümüze kadar bulunduğu toprakların en önemli ticaret yolları üzerinde yer alır. Bu nedenle kent zaman içinde sanayi ve kültürel açıdan oldukça gelişen özellikler sergiler. Selçuklu döneminin en nadide örneklerini barındıran kent camileri, kervansarayları, han ve hamamları ile öne çıkar. Kayseri aynı zamanda gurme lezzetleri ile Türkiye çapında adını sıklıkla duyuran bir şehirdir.

I. Alaeddin Keykubat’ın eşi ve II. Gıyaseddin Keyhüsrev’in annesi Mahperi Hatun tarafından inşa ettirildiği bilinen Hunat Hatun Külliyesi, kendi içinde önemli bölümlere ayrılır. Bunlar hamam, cami, medrese, avlu ve kümbettir. 1238’de yılında yapılan külliye, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından kapsamlı bir restorasyon geçirdi. 800 yıllık eser, görkemli görünümü ve mimari yapısında bulunan taş oymaları ile Selçuklunun en önemli eserleri arasında yerini alır.

Hunat Medresesi ile oldukça yakın bir konumda bulunan Alaca Kümbetin 1280’de Emir Cemaleddin bin Muhammed tarafından yapıldığı bilinir. Şehrin en eski yapılarından biri olan kümbet, kesme taştan oluşan mimarisi ile ilgi çekici bir görünüm sergiler.

Giresun Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı