Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 5 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Kayseri uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Kayseri Uçak Bileti
Eskişehir Kayseri Uçak Bileti

6 bin yıl öncesine kadar dayanan köklü tarihi ile Anadolu Selçukluları için oldukça önemli bir merkez olarak kullanılan Kayseri, yüzyıllardan beri en önemli ticaret yolları üzerinde yer alır. Anadolu’nun lokasyon olarak orta kısmında bulunan şehir, Helenistik dönemde Kapadokya’ya başkentlik yaptı. Ticaretin yoğun olduğu önemli yollara sahip olmasından dolayı çok kültürlü yapısı ile de Kayseri dikkat çekicidir.

Erciyes Dağı eteklerine kurulu olan Kayseri, havası ile de oldukça soğuktur. Şehri keşfetmek için dört bir yanı da tarih kokan yer Kayseri Cumhuriyet Meydanıdır. Tarihi M. Ö. 3. yüzyıla kadar uzanan Kayseri Cumhuriyet Meydanında Bizans, Osmanlı ve Selçuklu izlerine sıklıkla rastlanır. İki adet kapısı ve farklı medeniyetlere ait izlerin görüldüğü 18 burcu ile Kayseri Kalesi, diğer şehirlere nazaran tepede değil, şehir merkezinde bulunur. Kalenin içinde günümüzde farklı sahaflar, kültür ve sanat müzeleri yer alır.

Zirvesi dört mevsim boyunca hep karlı olan Erciyes Dağı, Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biridir. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Erciyes Dağı, kış aylarında oldukça yüksek turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

Eskişehir Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı