Adıyaman’dan Erzincan’a seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Erzincan uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman’dan Erzincan’a her gün en az bir uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adıyaman’dan Diyarbakır’a aktarmalar da göz önüne alındığında 6 saat 30 dakika sürmektedir.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Erzincan uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Erzincan’a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Erzincan uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Erzincan uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Erzincan Uçak Bileti
Adıyaman Erzincan Uçak Bileti

Urartu ve Hititlilere ev sahipliği yapmış olan Erzincan, tarihi çok eskiye dayanan bir ilimiz. Hem tarihi hem de doğal olarak pek çok zenginliği bulunan Erzincan’da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birisi özellikle tarihi savaşlarda büyük etkin rol oynamış olan Kemah Kalesi. Kara savaşlarında bir kalkan görevi gören kale şehre ayrı bir güzellik katmakta ve görenleri kendisine hayran bırakmakta. Dünyanın en büyük kanyonlarından birisi olan Karanlık Kanyon doğal ve ilgi çekici yapısı ile dikkatleri çekiyor. Kanyona 1,5 saatlik bir bot seyahati sonrasında varılıyor ancak karşınıza çıkan manzara yol için sarfettiğiniz efora değiyor.

1986 yılında açılmış olan Erzincan Müzesinde bölgede arkeolojik kazı esnasında çıkarılmış pek çok tarihi eser sergileniyor.İl merkezine 35 km mesafede bulunan Girlevik Şelalesi ise coşkun akan suyu ve çevresindeki yeşilliği ile sizi doğa ile buluşturuyor. Yine tarihi değeri bulunan Mama Hatun Kervansarayı özellikle yapımında kullanılan kesme taşlar ve mimarisi ile dikkat çeken bir yapı. Kış sporlarına ilgi duyanlar için Sakaltutan Kayak Merkezi en doğru yer olacaktır. Şehir merkezine 45 km mesafede bulunan kayak merkezinde ayrıca restoran, sauna ve spor salonu gibi imkanlar da bulunuyor.

Adıyaman Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Erzincan’a ya da Erzincan’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Erzincan uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.