Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Ankara’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzincan Ankara uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Ankara Uçak Bileti
Erzincan Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara, köklü tarihinin yanı sıra Cumhuriyet dönemine ait kalıntıları ile de görülmesi gereken yerler arasındadır. Başkent Ankara modern yapısının yanı sıra Osmanlı’nın bozulmayan dokusuna da kucak açar.

Augustus Tapınağı M. Ö. 2. yüzyılda Frigya Tanrıçası Men adına yapıldı. Tapınağın zaman içine harabeye dönüşmesi üzerine yıkılıp yenilenme çalışmaları başlatıldı. Yerine ise son Galat hükümdarı olan Amintos’un oğlu Kral Pylamenes tarafından Roma İmparatoru Augustus adına bağlılık sembolü olmak üzere yaptırıldı. Etrafı oldukça büyük dört sütun ile kuşatılan dört duvar halindeki kale Türklerin eline geçene kadar farklı medeniyetler tarafından savunma amacı ile kullanıldı. Günümüze kadar ulaşan  kalenin surları çeşitli eklemeler ile zenginleştirildi. Kilise olarak uzun yıllar boyunca hizmet veren Augustus Tapınağının günümüze kalan kalıntıları büyük bir mirası simgeler.

Romalılar tarafında inşa edilen Ankara Kalesinin yapımı tam olarak bilinmez. Çeşitli uygarlıklar tarafından kullanılan kale, şehrin önemli sembollerinden biridir. Kale günümüzde imza günü, konser, sergi gibi pek çok etkinlik amacı ile kullanılır.

Erzincan Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzincan Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı