Çok ucuz fiyatlarla Artvin Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Erzincan’a en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat, 30 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Erzincan uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Erzincan‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Erzincan Uçak Bileti
Artvin Erzincan Uçak Bileti

Hititler ve Urartular dönemine tanıklık eden Erzincan’da, bu medeniyetlere ait pek çok kalıntıya rastlamak mümkündür. Karanlık Kanyon Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde bulunan doğa harikası bir yer. Kanyonda pek çok doğa sporu yapabilirsiniz. Eşsiz manzaraya sahip Karanlık Kanyon dünyanın en büyük kanyonları arasındadır. 12 kapalı havuza sahip olan Erzincan Ilıcası her yıl şifa bulmak için gelen yüzlerce turisti ağırlamaktadır. Köroğlu Mağarası şehrin Refahiye ilçesinde bulunur. Kenti ziyaretiniz esnasında görmeniz gereken yerlerden biride bu mağaradır. Toros Dağları’nın uzantısı olan Munzur Dağları Tunceli’nin kuzeyinde yer alır. Volkanik kayalardan oluşan Munzur Dağı 3000 metreyi aşan 10 adet zirveye sahiptir. Bu özelliği ile de Doğu Anadolu’nun batı yakasındaki en büyük dağ zinciridir. Şehir merkezine  35 kilometre uzaklıkta yer alan Girlevik Şelalesi şehrin doğal güzelliğe sahip noktaları arasındadır. Şelalenin etrafında piknik ve doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Erzincan’da gezilmesi gereken diğer yerler şu şekilde sıralanabilir; Antıntepe Ören Yeri, Aygır Gölü, Kemah Kalesi, Mama Hatun Türbesi, Otlukbeli Gölü, Sakaltutan Kayak Merkesi ve Arbrenk Kilisesidir.

Artvin Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani’ display=’content’]

Artvin Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.